LOGOWANIE
   
» Przypomnij hasło

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW


KATEGORIE


Defibrylator Treningowy

Producent:
BoxMet Medical
Kod produktu:
TRN-300-PL-05

brutto:
2801.94 zł
netto:
2278.00 zł
Ocena: 10.00
DEFIBRYLATOR SZKOLENIOWY, SAMARITAN PAD TRAINER

Defibrylator szkoleniowy umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń, doskonale symuluje wygląd i działanie półautomatycznego leczniczego defibrylatora Samaritan PAD.
Urządzenie wygląda i zachowuje się dokładnie tak samo jak SAMARITAN PAD ale nie dostarcza energii podczas symulowanego wstrząsu.
 
Oprogramowanie defibrylatora treningowego PAD zawiera 8  scenariuszy szkoleniowych, z których pierwsze cztery oparte są na wytycznych AHA/ERC 2005 a pozostałe na wytycznych AHA/ERC 2000   Scenariusze te umożliwiają podczas ćwiczeń symulowanie różnych warunków zdarzeń. Takie rozwiązanie pozwala na przećwiczenie wielu sytuacji, z którymi można się spotkać podczas prawdziwej akcji ratowniczej.
 
Został stworzony w celach szkoleniowych, dla osób, które w przyszłości będą udzielać pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania krążenia.
Pozwala szkolić zarówno doświadczonych ratowników jak również osoby bez wykształcenia medycznego.
 
- Został stworzony specjalnie dla celów edukacyjnych,
- Zapewnia wszechstronne szkolenie dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania w ratownictwie, pozwala szkolić zarówno doświadczonych ratowników jak również osoby bez przygotowania,
- Prosta obsługa,
- Komunikaty głosowe w języku polskim, prowadzą szkolącego przez kolejne etapy defibrylacji,
- Istnieje możliwość programowania scenariuszy szkoleniowych,
- Obsługa i sprawowanie kontroli nad urządzeniem nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności,
- Małe rozmiary i waga sprawiają, że jest bardzo poręczny.

Zestaw treningowy zawiera ładowalną baterię treningową, komplet elektrod treningowych, ładowarkę do baterii treningowej.