Extraktor - Pompka Do Odsysania Jadu

72,36 zł (67 zł netto)
Brutto
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Dostawa 24h Dostawa 24h
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

EXTRAKTOR Pompka Do Odsysania Jadu

 

EXTRAKTOR jest to miniaturowa pompka ssąca wytwarzająca w miejscu zastosowania podciśnienie około 0,75Atm i dzięki temu bezboleśnie i bezinwazyjnie usuwa wszelkie jady i toksyny. Niezależnie od podstawowej funkcji odsysania toksyn  wywołuje jeszcze dodatkowy efekt. Wytworzone bowiem podciśnienie wstrzymuje krążenie krwi w lokalnej sieci naczyń włosowatych i tym samym zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się toksyn w organizmie. .

Niezbędny komponent apteczki pierwszej pomocy!!!

Jednominutowe użycie może zapobiec groźnym skutkom ukąszeń przez: szerszenie, osy, pszczoły, komary, gzy, mrówki, meszki, pająki rodzime.

Dwuminutowe użycie odsysa kleszcze w całości.

Trzyminutowe zapobiega skutkom ukąszeń  żmij, pająków ( np. czarna wdowa, tarantula), jadowitych ryb ( np. ogończa, ostrosz), skorpionów.

 

EXTRAKTOR zastosowany w krótkim czasie w miejscu ugryzienia, powstrzymuje możliwość przenikania substancji toksycznej do wnętrza organizmu i wysysając te substancje jednocześnie usuwa ból. W praktyce w lżejszych przypadkach pozostaje najwyżej lekkie przekrwienie w miejscu zastosowania, natomiast żadne negatywne objawy związane z ukąszeniem nie występują. 

 

EXTRAKTOR powinien być w każdej podręcznej apteczce nie tylko ratownika czy leśnika, ale turysty lub działkowicza. Jest wyjątkowo prosty w użyciu, nie wymaga żadnego przygotowania ani sterylizacji. Można go swobodnie stosować przez kilka lat.

Extraktor jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy delikatnie przymocować do urządzenia końcówkę, która najbardziej odpowiada do miejsca ukąszenia i całkowicie wysunąć tłok. Następnie trzymając ex traktor jedną ręką przyłożyć końcówkę do miejsca zranienia i wcisnąć tłok do oporu, w celu odessania Extraktora unieść tłok końcem kciuka.

Extr

Specyficzne kody